reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

PLEKSİ NEDİR NERELERDE KULLANILIR?

osman75

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
18 Ara 2019
Mesajlar
65
Tepkime puanı
0
Puanları
6

İtibar:

Pleksi çeşitleri renkli ve renksiz olarak piyasada bulunan plastik bir malzemelerdir. Yapı olarak yarı saydam veya saydam olabilmektedir. İşlenmesi, kesilmesi ve delinmesi kolay bir malzemedir. Renkli veya renksiz plastik cam olarak da kullanılmaktadır. Yüksek darbelere karşı dayanıklı ve ışığı geçirgen özelliği bulunmaktadır. Pleksiglas malzemelerin ışık geçirgenliği cama göre azda olsa %92 oranında ışık geçirgenliği vardır.

Pleksi Ürünlerimiz

Pleksiglases.com olarak hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında yayınlarımızı yapmaktayız. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden ve tüm yenilikleri kullanarak, pleksi kesim işlemleri ile pleksiglas şekillendirme, büküm, eğim, şişirme, bombeleme, lazer kesim işlemleri yüksek kaliteli hizmet kabiliyetimiz ile yapılmaktadır. Müşterilerimize tüm beklentilerinde en kaliteli ürünleri üretmekte ve ihtiyaçlarına göre çözümler üretilmektedir. Kullanım alanlarına göre opak, şeffaf ve floresan renklerde olmakta ve tüm iklimler için daha dayanıklı bir yapıya sahip pleksi ürünlerimiz cama oranla daha az ısı geçirgenliği bulunmaktadır. Pleksi ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda, solmaz ve kırılmaz ürünler olarak kullanılmaktadır. Ürünlerin kalınlıkları, dünya genelinde 1,5 ile 2,5 mm ölçüleri arasında olmakta daha kalın ölçüde olmamaktadır.

Pleksi Üretimi Dayanıklı Ürünler

Pleksiglas ürünler, iklim şartlarına göre dayanıklı ürünlerdir. Şeffaf, opak ve floresan renklerde üretilerek kullanım alanı geniş tutulmaktadır. Başka malzemeler göre, renk solma olayı olmamaktadır. Diğer şeffaf ürünlere göre kırılgan özellikleri daha azdır ve dayanıklı olduğu için tercih edilmektedir. Dayanıklılığı ve sağlamlığı yüksek olduğu kadar, işlenmesi de oldukça kolaydır ve şekillendirilmesi basit olmaktadır. dezavantaj olarak yüksek ısıların bulunduğu ortamlarda kullanılması uygun görülmez ve aşırı ısı sonucunda şekil değişikliğine uğrayabilmektedir. Yüksek işlevsel özelliklerinden dolayı çeşitli mekanlarda ve eşyalarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Firmamız tüm ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler üretmektedir. http://www.pleksiglases.com
 
Üst Alt