reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Paslanmaz Korkuluk

nullsix

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
257
Tepkime puanı
1
Puanları
18

İtibar:

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz korkuluklar, paslanmaz çelik metallerin çeşitli yöntemlerle birleştirilmesiyle oluşturulan korkuluklardır. Paslanmaz korkuluklar, krom nikel alaşımı çelikten imal edilmektedir. Paslanmaz çelik korkuluklar bir çok kalitede imal edilmekle birlikte, en çok tercih edilen 304 CRNI kalite paslanmaz çeliktir.

Paslanmaz Çelik Korkuluklar Nerelerde Kullanılır?

Paslanmaz çelik korkuluklar; merdivenlerde, bahçe duvarlarında veya seperatör olarak ortam bölmelerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Paslanmaz Çelik Korkulukların Faydaları Nelerdir?

+ Paslanmaz korkuluklar doğal korozyona karşı oldukça dayanıklı olup, yağmurdan veya tozdan etkilenmez ve yıllar boyu paslanmadan kendini muhafaza eder.
+ Fiyat ve performans açısından en çok tercih edilen sistemler arasında yer alır.
+ Bakımı kolaydır. Sadece nemli bir bezle silinse bile temizlenebilir.
+ Kaynaklı sistem olduğundan dolayı, uzun yıllar boyunca esnemeden kendini muhafaza eder ve bozulmaz.
+ Darbelere ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır.
+ Cam, pleksiglass gibi birçok materyal ile birlikte imal edilebilir.
+ Kolay şekil verilebilir.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz korkuluk fiyat hesaplamasında öncelikle korkuluğun yüksekliğinin bilinmesi gerekir. Paslanmaz korkuluklar genellikle 90 cm ile 110 cm arasında üretilmektedir. Bu ölçü ayak basılan zeminden, üst kısım arası ölçüdür. Paslanmaz korkuluk uygulanacak yerde eğer 20 cm’lik bir yükselti (parapet veya başka bir zemin) var ise, bu ölçü korkuluğun toplam yüksekliğinden düşülür. Net ölçü, paslanmaz korkuluk yapan firmaya bildirilir. Seçilen modele göre de gerekli fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

Sanat Paslanmaz olarak merdiven korkuluğu, balkon korkuluğu ve daha birçok çeşit korkuluğu en uygun fiyatlarla üretiyoruz. Paslanmaz korkuluklar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Site adresi: https://www.sanatpaslanmaz.com
 
Üst Alt