reklam reklam

• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Site Tanıtım Öğrenci Yardım Platformu » TYT - AYT - KPSS - ALES - DGS

ogrenciyardim

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı

İtibar:

Herkes iyi bir üniversite kazanmak ister. İyi bir üniversite, iyi bir eğitim, iyi bir meslek, iyi bir kariyer... Bütün bunlar mutlu bir gelecek planlamak için oldukça önemlidir. Ancak her şeyin temelinde üniversite vardır. Üniversiteye girmek için YKS sınavına girmek gerekir. YKS sınavı iki farklı oturumdan oluşur. Bunlar TYT ve AYT oturumlarıdır. Böyle kısaltmalar oldukça insanların kafalarında "yks nedir, tyt nedir, ayt nedir, ydt nedir" gibi sorular oluşuyor. Tüm bunların cevabını Öğrenci Yardım internet sitemizde bulabilirsiniz.

TYT Konuları - AYT Konuları

Öğrenci Yardım ekibi olarak aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını sitemizde vermeye çalışıyoruz. Öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanırken hangi konuların çıkacağını merak ediyor. Bunun için sitemizdeki tyt konuları ve ayt konuları başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

TYT Kitap Önerileri - AYT Kitap Önerileri

Üniversite sınavlarına hazırlanırken öğrenciler kaynaklara ihtiyaç duyarlar. Öyle ki piyasada o kadar çok kaynak var ki hangisinin işe yarar olduğunu, hangi zorluk seviyesinde olduğunu bilmek çok zor. Ancak sitemizde sizin için tyt kitap önerileri ve ayt kitap önerileri olarak araştırma yaptık. Öğrenci Yardım sitemize gelerek öğrenebilirsiniz.

Taban Puanlar

Hangi bölümü okuyacağınıza karar verdiniz mi? Peki hangi üniversiteyi kazanmak istiyorsunuz? İnternet sitemize gelerek taban puanlar, üniversite taban puanları, 4 yıllık bölümler ve 2 yıllık bölümler kategorilerden hangi bölümün kaç sıralama ile aldığı, o bölümü kazanmak için kaç puan yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Öğrenci Yardım sitemizi ziyaret ederek bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

YKS Puan Hesaplama - TYT Puan Hesaplama - AYT Puan Hesaplama

Bir deneme olmuşsunuzdur ya da hayallerinizde üniversiteyi kazanmak için kaç puan yapmanız gerektiğini hesaplamak istiyorsunuzdur. Bunun için yapmanız gereken sitemize gelerek yks puan hesaplama, tyt puan hesaplama, ayt puan hesaplama sayfamızı kullanabilirsiniz.

YKS Rehberlik

Öğrenci Yardım siz değerli üniversite adayları için rehberlik yazıları da paylaşmaktayız. Hangi derse nasıl çalışır? Çalışma programı nasıl hazırlanır? gibi sorularınızın cevabı için sitemizde bulunan Rehberlik kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Üst Alt