Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Ne İşe Yarar?

nullsix

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
285
Tepkime puanı
1
Puanları
18

İtibar:

Mesleki Yeterlilik Belgesi Ne İşe Yarar?

Mesleki Yeterlilik Belgesi iş kollarında çalışan kişilerin işi bildiğine, o işte deneyim sahibi olduğunu gösteren resmi bir belgedir. Birçok sektör çalışanı artık mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekir. 5544 sayılı kanun gereği iş yerleri çalışanlarının mesleki yeterlilik belgesi olması şartı getirildi. Mesleki belgesi olmayan kişileri işyerinde çalıştıran işyeri sahiplerine çalışan işçi sayısınca 500 lira ceza kesilecek.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır? sorusu son günlerde en çok gündeme gelen sorulardan birisidir. Mesleki yeterlilik belgesi nedir, nasıl alınır, almak için gerekli şartlar nelerdir, mesleki yeterlilik eğitimi nerede alınır gibi tüm sorularınızın cevabını Artunbelgelendirme.com.tr internet adresinden öğrenebilirsiniz. Artun belgelendirme firması mesleki yeterlilik belgesi veren bir eğitim kurumudur. Hangi sektörde olursanız olun sektörünüzle ilgili yeterlilik belgesi almak için Artun belgelendirme firmasına başvuru yapabilirsiniz. İnternet adresinden verilen eğitim programlarını takip edebilir, size uygun olan meslek kolundan eğitim alabilir, eğitim sonunda mesleki yeterlilik belgenizi alabilirsiniz.

Artun belgelendirme firması mesleki yeterlilik eğitimleri düzenleyen, bu eğitimlerin sonunda sınavlar yapıp, sınav sonunda başarılı olan bireylere mesleki yeterlilik belgesi veren bir resmi kurumdur. Şimdiye kadar binlerce insana yeterlilik belgesi veren kurum, alanında uzman eğitmen kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak, mesleki anlamda kendini yetiştirmiş eleman sağlayan firma bugün çok önemli bir misyonu yüklenmiş durumda.

Mesleki yeterlilik belgesi nasıl alınır? Kimler mesleki yeterlilik belgesi alabilir, mesleki yeterlilik eğitim programları nelerdir? Programa dahil olma ücreti ne kadardır? Ücretler nasıl ödenir? Belge ne zaman verilir? Kimler belge almaya hak kazanır? Belge her yerde geçerli mi? Belge ile neler yapabilirim? Belge ne kadar süre geçerli? Gibi tüm sorularınızın cevabı web sitemizde yer almaktadır. Bize mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Mesleki yeterlilik belgenizi uygun fiyata, kaliteli bir eğitim alarak sahip olmak isterseniz vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin.

Mesleki yeterlilik belgeleri ile ilgili aklınıza takılan soruların en detaylı yanıtları, site içerisinde sizleri bekliyor olacak. Sevgilerimizle
 
Üst Alt