reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

LAL Pırlanta - Toptan Fiyatına PIRLANTA

osman75

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
18 Ara 2019
Mesajlar
60
Tepkime puanı
0
Puanları
6

İtibar:

Küpeler kadınların en çok kullandıkları aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Bilindiği üzere özellikle yüzük ya da bileklik bazı kadınlar tarafından günlük yaşamda çok tercih edilmemektedir. Ancak küpeler kullanımda büyük bir rahatlık verdiği için hemen hemen her kesim tarafından tercih edilmektedir. LAL pırlanta tasarım pırlanta kolyelerle olsun klasik olan küpe modelleri ile olsun farklı bir yol izlediği için de tercih edilmektedir. Özellikle kalp ya da melek kanadı şeklindeki özel tasarımlar her yaştan kadın tarafından beğenilmektedir. Bunun yanı sıra kulağında tek delik olanlar tarafından da birden fazla deliği olanlar tarafından da kullanılabilen uzun zincirli tasarımlar, duruşları sayesinde ekstra şıklık kazandırmaktadır.
LAL Pırlanta Tasarım Küpeler

Tasarım pırlanta küpelere geçmeden önce pek çok kadın koleksiyonlarında eksiklik olarak gördükleri klasik modelleri tamamlamak istemektedir. Bu alanda en çok tercih edilenlerden biri tek taş şeklinde olanlardır. Günümüzde hemen hemen her kadın evlilik teklifi sırasında bir tektaş yüzün hediyesi almaktadır. Klasik olarak üretimi gerçekleştirilen küpeler ise tektaş yüzüklerin tamamlayıcısı olarak görülmektedir. Aynı şekilde bu yüzüklerin kolye eklentileri de temin edilerek bir setin tamamlanması sağlanabilmektedir. Üstelik modellerde taş alternatifleri de bulunmaktadır. Böylelikle yüzükleri safir ya da yakut gibi renkli taşlardan oluşan kadınlar küpe takımlarını aynı taşlar üzerinden tamamlayabilmektedir. Küpelerin sallantılı ya da arkadan tutmalı şeklinde olması da kadınların tercihlerine bırakılmıştır.
LAL Pırlanta Modelleri
Küpeler ve yüzüklerle başlayan ve tasarım pırlanta bilekliklerle devam eden takımlarda uyum oldukça ön planda tutulmaktadır. Bu neden yüzünden küpe modellerinde olsun diğer ürün modellerinde olsun birbirine eşleşen parçalar aynı sayfa üzerinde gösterilmektedir. Böylelikle takım şekilde alışveriş yapmak isteyen kişilerin uygun ürünleri arama işlemleri ile zaman kaybetmelerinin önüne geçilmektedir. Küpe modelleri arasında üçlü olanlar da sıklıkla tercih edilmektedir. “Tria” olarak bilinen üçlü modeller diğer küpelerdeki hini kolye, yüzük ve bilekliklerle uyumludur.
 
Üst Alt