reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Seo

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
15 Ara 2019
Mesajlar
140
Tepkime puanı
0
Puanları
16

İtibar:Kızlık Zarı Dikimi
Öncelikler Merhabalar; Ankara'da bulunan ve Kızlık Zarı Dikimi Ankara domain ismi ile yayın hayatına bir süredir devam eden web sayfamızdan bahsetmek istiyorum sizlere. Kızlık zarı dikimi operasyonları maalesef halen ülkemizde çeşitli toplumsal bakış açıları dolayısı ile bir çeşit ahlak değeri olarak görülmekte ve pek çok kadın bu nedenle mağdur edilmektedir. Amacımız bu alanda mağdur edilen kadınların kızlık zarı dikimi ve kızlık zarı sorunları konusunda güvenilir bir kaynak oluşturmaktı.
Öncelikle bilinmelidir ki kızlık zarı operasyonları basit ve risksiz operasyonlar olmasına rağmen kesinlikle alanında uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır aksi halde sonuçları son derece üzücü olabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır
Kızlık Zarı Dikimi operasyonu uygulanan özel bir teknikle zarar gören dokunun yeniden bütünlüğünüm sağlanması adına yapılan bir operasyondur. Pek çok kadın esnek kızlık zarı yapısına sahip olduğu için cinsel ilişki esnasında kızlık zarı kanaması gerçekleşmeyebilir. Bu noktada olası toplumsal sıkıntıları önlemek adına kadın doğum uzmanına başvurulması en sağlıklı yoldur. Ankara'da faaliyet gösteren kliniğimizde kızlık zarı dikimi ankara konusunda pek çok hastamıza steril bir ortamda hizmet vermekteyiz.
Bilinmelidir ki söz konusu operasyonlar son derece mahremiyet taşıyan ve ancak kişinin kendi isteği çerçevesinde yapılabilecek operasyonlardır.
 
Üst Alt