reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İzmir‘ de En İyi Evde Bakıcı Hizmeti ile İşin Sizden Aldıklarını Geri Alın

gofret

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
112
Tepkime puanı
0
Puanları
16

İtibar:

İzmir‘ de En İyi Evde Bakıcı Hizmeti ile İşin Sizden Aldıklarını Geri Alın

Globalleşen Dünya ekonomisi ve içinde bulunduğumuz iletişim çağı bizi işimizde her zaman daha fazla çalışmaya ve dolaylı olarak fiziksel ve mental açıdan her zaman daha çok yorulmaya itiyor. İş dünyasının bize yüklediği bu gereklilikler ile başa çıkarken bir gözümüz her zaman geride bıraktıklarımızda kalıyor.

Hemen hepimizin evinde ya bakmak zorunda olduğu bir çocuğu , yaşlı ebeveyni ve ya hastası bulunuyor. Gerek iş saatleri gerek konumları gerekse güven problemi yüzünden bakım evlerinden de hizmet alamıyoruz. İş hayatının bizden götürdüklerini en iyi şekilde geri almak için ise en iyi tercih güvenilir bakıcı hizmeti.

İzmir’de bulunan BT Danışmanlık İzmir yaşlı bakıcı , hasta bakıcı ve evde yatılı bakıcı gibi bir çok alanda size bakıcı çözümleri sunuyor. Profesyonel ekibi ile İzmir hasta bakıcı ve evde bakım alanlarında hizmet veren BT Danışmanlık , alanında İzmir’in en iyi danışmanlık şirketlerinden biri.

Bakanlık onaylı özel kurumlardan sağladığımız hasta bakıcı , yaşlı bakıcı ve çocuk bakıcılarımız yerli ve yabancı işini iyi yapan alanında profesyonel bakıcılardır. İzmir’de bakıcı çözümleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BT Danışmanlık Nasıl Çalışır?

İzmir’de hasta, yaşlı , çocuk ve ya yatılı bakıcı çözümleriniz için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından sizin adınıza profesyonel görüşmeleri yaparız ve elemeden geçirdiğimiz adayları size listeleriz. Fakat yatılı bakıcı söz konusu olduğunda içinize sinmesi için size bir süre veririz ve memnun kalmamanız durumunda alternatifler için yardımcı oluruz.

Evimiz hepimizin özelidir ve alacağınız evde yaşlı, hasta ve yatılı bakım hizmeti en profesyonel kişiler tarafından verilmelidir. İzmir’de bulanan BT Danışmanlık uzman kadrosu ile İzmir’de bakıcı çözümleriniz için hizmetinizde.

İletişim Bilgilerimiz:

BT Evde Bakıcı ve Evde Bakım Danışmanlığı

CZ Özel Sağlık ve Danışmanlık LTD. ŞTİ

Adres:Kültür Mah. Şair Eşref Bulvarı, Bahar Apt 61/3 Alsancak- İzmir (Alsancak Hocazade Camii Yanı)

Tel: 02323321235 - 05432828314 - WhatsApp

E-posta: izmirbtdanismanlik@gmail.com

Website: https://www.izmirbtdanismanlik.com/
 
Üst Alt