Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İstanbul Yat kiralama-

salazar

Yasaklı Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Puanları
6

İtibar:

İstanbul Yat kiralama- Yat Turları
İstanbul Yat kiralama- Yat Turları
istanbul boğaz turu

Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren dünyanın en güzel boğazında benzersiz bir gezinti.
Eserlerin izlerini taşımış,paylaşılamayan muhteşem bir şehirdir İstanbul
Geçmişimizde bir çok İmparatorluğa başkentlik yapmıştır İster gündüz olsun ister gece İstanbul da illaki gezilecek bir yer vardır sahil tur olarak sizlere Boğaz turu, Teknede iftar, Günlük turlar, Kiralık tekne, Teknede eşinizin unutamayacağı nişan ve düğün ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Her zaman yanından geçtiğimiz İstanbul boğazı ve bunun güzelliklerini görüp de geçtiğimiz İstanbul boğazı bu güzelliklere daha çok yakından tanık olmak istiyorsanız Ailenizi alın ve İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına Tanık olun.

Teknede İftar
Ramazan geliyor, Ramazanın heyecanı tüm Müslüman alemini sararken, Sahil Tur yıllardır süregelen ve artık klasikleşen Boğazda iftar turlarının hazırlıklarını sürdürüyor.

Amaç yine her sene olduğu gibi siz değerli konuklarımıza İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği eşliğinde unutulmaz teknede iftar yemeği sunmak.

Biz menümüzü zenginleştirir, tasavvuf müziği, ilahiler, ney dinletileri hazırlarken sizlerde planlarınızı yaparak rezervasyon için geç kalmamalısınız. Kısa zamanda dolan eşsiz teknede iftar turlarımız için geç kalmayın.
boğaz turu fiyatları
Covid-19 virüs salgını nedeniyle ekonomik ve sosyal yaşamda getirilen sınırlamalar sahillerde yürüyüş dahi yapmanın yasaklanmasına kadar genişletilmişti. İstanbul'lular için yoğun stres altında geçen yaşamlarında rahat bir nefes almak için en cazip yer olan boğaz sahillerine gitmenin de yasaklanmasının insanları çok ama çok bunalttığını net olarak söyleyebiliriz.

Covid-19 virüsünün ülkemizde kontrol altına alınmaya başlamasıyla birlikte İstanbul halkının Google arama motorunda en çok "Boğaz turu açık mı" aramasını yaptıkları tespit edildi. Türkiye genelinde hizmet veren ticari yatlar için getirilen seyir yapma yasağının 1 haziran 2020'den itibaren kaldırılmasıyla birlikte Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon firması olarak lüks yatımızda sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak saatlik ve günlük yat kiralama hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. 12 ay boyunca boğaz turu yapmak için şirketimizden özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 
Üst Alt