Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İstanbul Uçuş Simülatörü Merkezi

osman75

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
18 Ara 2019
Mesajlar
74
Tepkime puanı
0
Puanları
6

İtibar:

Havacılık bir tutkudur. Havacılığın içinde olmak bambaşka tutku. Eurasiapilot Uçuş Simülatörü Merkezi, pilot ve öğrenci pilotların hazırlık uçuşlarının yapıldığı bir merkez olarak aynı zamanda havacılığa meraklı tüm bireylere kapıları açık Uçuş Simülatörü Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Gerçek bir uçağın kokpitinde uçuş yapmak kısıtlı imkan ve yüksek maliyet sebebi ile kimimize hayal gelmektedir. Kuruluşumuz İstanbul’da Simülatör Merkezi olarak Cessna 172 Uçuş Simülatörü ve A 320 Uçuş Simülatörlerimiz ile pilotlarımız eşliğinde deneyim uçuşu yaptırılmakta.

Dünyada askeri ve sivil havacılık eğitimi alt yapısı tamamen uçuş simülasyon tabanları ile uçak simülatörlerinde eğitimler verilmeye başlandı.

Uçuş Simülasyonu ve Uçak tipleri simülatörleri ile riskli bulunan prosüderler yapılmakta ve pilotları Hava yollarında uçuracakları tipteki uçaklara hazırlık aşamaları simülatör ağırlıklı olmaktadır.

Özellikle Hava yolu şirketleri, Ülkemizde, Türk Hava Yolları , Pegasus Hava Yolları vs. mezun pilotların iş başvuru ve mülakat süreçlerinde pilotlarını seçerken simülatör değerlendirme sürecine tabi tutmaktadır.

Eurasiapilot Uçuş Simülatörü Merkezinde, A320 uçuş simülatörümüz ve deneyimli A 320 pilotları denetiminde assetment ve type rating hazırlık eğitimlerini vermekteyiz.

Değişime ve gelişmeye açık, pilotaj eğitimi süreçlerinde Uçuş simülatörü Merkezi olarak;

Cessna 172 uçuş simülatörü ile, yeni pilot adaylarını uçuş eğitimi süreçlerine hazırlamak

A 320 simülatörümüz ile Hava yolu assetment ve type rating hazırlık eğitimleri icra edilmektedir.

Uçuş Simülatörü Merkezi olarak hedefimiz;

İleri teknolojinin hakim olduğu havacılık sektöründe, pilot eğitimi alt yapısının hazırlığının yapıldığı ve yapılacağı bir merkez olarak, temel uçuş eğitimi hazırlığı, Instrument Rating ( Alet Uçuş Eğitimi), Uçak tip eğitimi programlarımız ile pilotaj eğitiminde simülatörlerimiz ile destek vermeyi hedef edinmiş bulunmaktayız.

Teori sınıfı ve bilgisayar destekli sınıfımız ile adayların uçacakları tip simülatörleri için yer dersi Programı ile eğitimlerimizin kabiliyetleri üst safhada olduğunu gururla belirtmek isteriz.

Uçuş simülatörü fiyatları web sitemizden görülebilir.

Adres : Arwen Office. Kat:2 No: 16 . Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Blv. No:7 Kurtköy 34912 Pendik/İstanbul

Telefon: +90 216 606 23 68

GSM: +90 216 606 23 68

Faks: +90 216 606 23 68

E-Posta: info@eurasiapilot.com
 
Üst Alt