Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Farklı Medya Sitesi

canakar94

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
2 Haz 2020
Mesajlar
131
Tepkime puanı
0
Puanları
16

İtibar:

Atakbet para yatırma alt limitleri üyelerin tercih edecekleri ödeme metotlarına göre değişiklik göstermektedir. 20 – 100 TL arasında değişen değişik yatırım limitleri bunun dışında yüksek yatırım bonusları vasıtası ile bol daha üstünlükle bir duruma gelmiştir. Resmi siteye ulaşım gerçekleştiren üyeler üyelik itmamlarını tamamlayarak rahatça yatırım prosedürlerini tamamlayabilir. Belirlenen alt limitler dışında sarf edilen yatırım tekniğine göre üyelerin oyunlara ulaşım dayanıklısı olası değildir.

Para yatırma prosedürlerinde kullanılabilecek başlıca teknikler ve para yatırma alt limitleri:

Bütün Bankalar ile Havale | Min.: 100 TL

Papara ile Yatırım | Min.: 20 TL

Jet Hızlı QR ile Yatırım | Min.: 20 TL

Banka ve Kredi Kartı ile Yatırım | Min.: 50 TL

Jet Kirpto Para ile Yatırım | Min.: 100 TL

Atakbet Para Çekme Limitleri ve Yöntemleri

Atakbet para çekme teknikleri para yatırma teknikleri üstünden yapılabilir. Fakat para çekme prosedürleri esnasında yatırımlardan değişik miktarlarda limitler belirlenmiştir. Söz mevzusu limitler dahilinde üyelerin oyun hesaplarında bakiye bulunmaması halinde bu karların gerçek hesaplara aktarılması olası değildir. Akit üyelerin güvenilir bir olarak prosedür programlarını gerçekleştiren çekim teknikleri uluslararası güvenilirliğini ispatlayan profesyonel ödeme altyapılarıdır.

Para çekme prosedürlerinde:

Sanal Hesap ve Ön Ödemeli Kartlar

Banka Havalesi

Kredi Kartı ile Ödeme

Mobil Ödeme

Kripto Para vb.

Başlıca çekim metotları sunulur. Aynı metotlar ve ödeme altyapıları kullanılarak site ya da slot giriş hizmet kategorileri altında yer alan bütün güncel oyun alternatifleri üstünden elde ettiğiniz karları gerçek hesaplara aktarmanız olasıdır.

Atakbet Üyelik Nasıl Alınır?

Atakbet kayıt ol sayfasını kullanarak resmi site adresi üstünden üyelik formunu doldurabilirsiniz. Mobil ya da internet ara yüzü ile ulaşım sağlayacağınız firmayı resmi sitesi üyelerine güvenilir ve süratli üyelik prosedürleri sunar. Genel etkileşim ve şahsi veriler talep edilerek yapılan üyeliklerde üyeler üyelik ilerideyse ise en iyi miktarlara sahip bonusları kullanmaya başlayabilir.

Oyun hesabı meydana getirmek isteyen üyeler tek bir hesap ile firmayı hem slot giriş hem de site alternatifleri başta olmak üzere bütün aktivitelerinden yararlanabilir. Atakbet giriş üyelik prosedürlerinde kayıt sayfası üstünden:

Ad – soyad,

Cinsiyet,

Doğum tarihi,

Etkileşim verileri,

Kullanıcı adı ve e – posta,

Şifre tayin vb.

Temel veriler istenir. Bu verileri kusursuz ve doğru bir olarak aratarak üyelik onayı almanız olasıdır. Kişisel verilerin güvenirliği sebebiyle söz mevzusu veriler katiyen üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
 
Üst Alt