reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

En iyi Ücretsiz Android Resim ve Video Gizleme Uygulaması

bludeveloper

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
27 Kas 2019
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

En iyi Ücretsiz Android Resim ve Video Gizleme Uygulaması

En iyi Android Resim ve Video Gizleme Uygulamasın Ücretsiz Yükleyebilirsiniz. Bulut Depolama Sayesinden Resim ve Videolarınız Şifreli Olarak Saklanır.
Fotoğraf gizleyici uygulamamız ile başkalarının tarafından görünmesini istemediğiniz fotoğraf ve videolarınızı gizleyebilir, sadece uygulamada belirlediğiniz şifre ile erişilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Her türlü gizli bilginin ulaşılabilir olduğu ve bu konuda birçok kişinin mahremiyet duygusu aradığı internet ortamında, mobil cihazlar gizlilik konusunda sınıfta kalmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların video, fotoğraf, dosya, sohbet gibi kişisel bilgilerini gizlemek adına foto gizleme programı seçeneklerinden yardım aldıkları bilinir.
Teknolojinin pek çok faydasının yanında kişisel haklara saldırı gibi etmenleri de yanında getirmesinden ötürü kullanıcıların kişisel fotoğraflarını gizleyebilecekleri ve dışarıdan ulaşıma kapatabilecekleri uygulamalar bulunur. Resim.vip uygulaması size gizli ve özel depolama alanı sunarak fotoğraf ve videolarınızı güvenle saklama imkanı sunar.

Fotoğraf ve Video gizleyici uygulamamız ile sınır olmadan galeriniz de görünmesini istemediğiniz resimlerinizi liste halinde seçebilir ve onları uygulamamızda depolayabilirsiniz. Uygulamamız parola korumalıdır; bu nedenle parolayı bilmedikçe dosyalarınıza kimse erişemez. Gizlenen fotoğrafları sadece şifreniz ile görebilirsiniz. Gizlediğiniz resimler asla telefonunuzun galerisinde görülmeyecektir. Gizlemekten vazgeçtiğiniz resimleri tek tıkla görünür yapma seçeneği mevcuttur. İstediğiniz zaman uygulamaya girip resimler arası kolayca kaydırarak izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Gizli Fotoğraflarınızın ve gizli videolarınızın çözünürlük ve boyut kaybına neden olmaz. Basit tasarımı ve kolay arayüzü ile telefonunuzun galerisinde var olan videoları uygulamamız içine alarak güvenle saklayabilirsiniz.
Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Asus, Meizu, Oppo, General Mobile, Sony, HTC, Lenovo, Nokia, Casper, Alcatel, Philips, Honor, ZTE, Vodafone ve tüm android işletim sistemi olan akıllı telefonlarda kullanılabilir.
Telefonunuzda bulunan özel dosyalarınız ile asla korumasız yakalanmayın. Özel Galerinizde bulunan özel Fotoğraflarınızı ve Videolarınızı gizleyin ve koruyun, gizli uygulamaları kilitleyin ve verilerinizi Bulut üzerinde güvenli olarak yedekleyin. Birden fazla cihaz arasında özel verileri paylaşın. Uygulama hatasını taklit etmek için Sahte Kilitlenme iletişim kutusunu kullanın. Kontrolü ele alın ve Resim.vip ile özel şeylerinizi gerçekten özel tutun.

Resim ve video gizleme uygulamasını hemen indir!

GOOGLE PLAYSTORE : https://play.google.com/store/apps/details?id=resim.vip

Website : www.resim.vip
 
Son düzenleme:
Üst Alt