Sohbet muhabbet sohbet, sohbet odası
reklam alanı reklam alanı

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Dünya Klasikleri

nullsix

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
16 Kas 2019
Mesajlar
282
Tepkime puanı
1
Puanları
18

İtibar:

Dünya Klasikleri

Dünya klasikleri en çok okunan kitaplar olarak karşımıza çıkar. Dünya klasiği denilince akla ilk gelen kitap suç ve ceza romanıdır. Roman Rus yazar Dostevski tarafından yazılmıştır. Romanda hukuk okuyan bir gencin işlediği korkunç bir cinayeti anlatır. Cinayeti işleyen gencin vicdanı ile olan hesaplaşması anlatılır. Genç içinden yaptığı eylemin toplum için olduğunu öne sürer. Zamanla iç dünyası gelişen gencin yaptığı yanlışın farkına varıp teslim olmasını konu alır. Roman her okunuşundan kişiye farklı lezzet verir. Unutulmaz dünya klasiklerinden sefiller de en az suç ve ceza kadar dünyayı sarsmış bir kitaptır. Victor Hugo tarafından yazılan kitap bugün dünyanın farklı ülkelerinde sevilerek okunmaktadır.

Dünya klasikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sizi de web sitemize bekleriz. Sitemizde dünya klasikleri hakkında detaylı bilgiler yer alır. Sitemize ulaşmak için Morfikirler.com bağlantımızı kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan içerikleri editör arkadaşlarımız özenle hazırlamaktadır. İçerik hazırlama ilkeleri göz önüne alınarak internettin bilgi kirliliğinden kendimizi koruyarak size saf ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Web sitemizde dünya klasiklerinin dışında sinema filmleri ve güncel yaşama ilişkin önemli bilgiler elde edebilirsiniz. Sitemizde para kazanma bölümünde size uygun ek iş fikirlerine ulaşabilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız sitemizde yer alan bilgilerden mutlaka faydalanmalısınız.

Bilgi de tıpkı sevgi gibi paylaştıkça çoğalır. Bilgiyi paylaşmak için sitemizi sevdiklerinize önermeniz gerekir. Sevdikleriniz de sitemizin nimetlerinden faydalansın. Sitemizi sık kullanılanlar menüsüne ekleyin. Sitemizde okuduğunuz ve beğendiğiniz yazıları sosyal medya kanalınızdan mutlaka paylaşın. Sitemizin altında yer alan yazıların altına değerli yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Web sitemiz kurulduğu günden bu yana her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Çok zengin bir bilgi arşivine sahip olan sitemizde dolaşmak size büyük bir keyif verecektir. Sitemizden daha etkin faydalanmak için sitemizi araçlarınızda sık kullanılanlar menüsüne eklemeyi unutmayın. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere haydi bana müsaade.
 
Üst Alt