reklam reklam

  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Betixir Ajans Sitesi

canakar94

Forever mIRCX!
Yeni Kullanıcı
Katılım
2 Haz 2020
Mesajlar
40
Tepkime puanı
0
Puanları
6

İtibar:

Betixir nasıl bir site bulunduğunu merak ediyorsanız ve Betixir giriş sitesine üye değilseniz şimdi sitemiz üstündeki giriş butonlarını kullanarak Betixir üyelik prosedürlerinizi başlatabilirsiniz. Gelin ve Betixir’e üye olmanın avantajlı dünyasına katılın! Diğer giriş sitelerine miktarla Betixir, görülmemiş bonus çeşitleriyle resmen üyelerinin gönüllerini fethediyor. Betixir, müşterilerinin mümkün kayıplarını en aza indirmek uğruna jurnal ve haftalık olarak geri ödeme bonusları sunuyor. Peki geri ödeme bonus yüzdeleri ve şartları nelerdir? Spor girişlerinde %10, Canlı Slot %25, Slot-Live Games-Tombala %10 olarak, son iki gün uğrunda oynamış bulunduğunuz oyunlardaki kayıplarınız geri ödeme bonusu olarak bakiyelerinize eklenmektedir. Bunun yanı sıra haftalık olarak verdiği geri ödeme bonuslarından da yararlanabilirsiniz. Genel bir kural olarak geri ödeme bonuslarından yararlanabilmek uğruna en az 100 TL ve üzeri kaybınızın olması lüzum etmektedir. Günlük ve haftalık kayıp bonuslarını canlı destek vasıtası ile alabilirsiniz. Herkese bol karlı günler dileriz.

Betixir Giriş Sektörünün En İyisi

Betixir giriş sektörünün en iyisi, niçin mi? Betixir, 2015 Nisan ayından itibaren Türkiye’de yayın hayatına merhaba diyen bir giriş sitesi olmaktan öte, İngiltere lisanslı olmasıyla ve birbirinden güzel ve eğlenceli slot oyunlarını içeriğinde barındırmasıyla son zaman uğrunadır en bol kazandıran giriş sitesi unvanını taşımaktadır. Betixir üyeleri her geçtiğimiz gün eğlenerek kazanmaya devam ediyor! Betixir, sizi de kazanan bu ailenin bir parçası olmaya çağrı ediyor! Betixir ailesine katılmak uğruna derhal kayıt ol düğmesini tıklayarak Betixir üyelik formunu doldurmanızın ilerideyse kazanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik prosedürlerinizin ilerideyse sizlere sunulmakta olan ve devamlı olarak güncellenen nitelikli oyunlar ile şık bir ara yüz ile eş güdümlü giriş prosedürlerinizi basitçe gerçekleştirebilirsiniz.

Betixir Giriş Çeşitliliği

Betixir giriş sitesi en bol giriş ve slot oyun ayrıntılı sahip giriş sitelerinden bir tanesidir. Türk üyeler arasında olabildiğince tanınmış olan Betixir üstünden her geçtiğimiz gün binlerce şahıs kar elde etmektedir. Betixir’te giriş yaparak spor dalları ile alakalı bilginizi konuşturabilir ve netice olarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Betixir spor girişleri, canlı giriş ve sanal giriş olarak üç kategoride giriş program fırsatı sunulmaktadır. Spor girişlerinde en bol tercih edilen liglerden meydana gelen günün maçlarını bulabilir ve yaklaşmakta olan karşılaşmalara giriş yapılabilirsiniz. Spor girişleri al derhâl futbol, basketbol, voleybol, tenis, hentbol ve fazlası spor branşına ait dalları anlık olarak görüntüleyebilir, karşılaşmalar uğruna tavsiye edilen miktarlara giriş yapılabilirsiniz. Dilerseniz tekli ya da toplu kupon yaratarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Fakat toplu kupon meydana getirmek uğruna aniden bol seçim programınız ve daha yüksek ya da değişen miktarları kabul ederek girişinizi onaylamanız lüzum etmektedir.
 
Üst Alt