Gönderen Konu: prefabrik ev fiyatları  (Okunma sayısı 45 defa)

Laplace

  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 731
  • Karma +0/-0
    • Profili Görüntüle
prefabrik ev fiyatları
« : 11 Haziran 2019, 16:50:38 »
Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev pek çok yönden avantajlı olduğu gibi fiyat olarak da oldukça ekonomik yapılardır. Depreme dayanıklı olan bu yapılar genellikle deprem bölgelerine kurulması ile bilinirler. Taşınabilir olan bu yapılar 4 mevsim kullanıma uygun olan yapılardır.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları
betonarme ev fiyatları ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir. Evlerin fiyatları ise kullanılan malzeme özellikleri ve evlerin boyutları ile yakından ilişkilidir. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan evlerimiz ile depreme dayanıklı ve taşınabilir evlere sahip olabilirsiniz. Bu evler 4 mevsim kullanıma uygun ve uzun ömürlüdür.
Mevsim şartlarından etkilenmeyen malzemeler ile üretilen yapılar Dış boyaları aksatılmadan yapıldığında betonarme yapıların ömrü kadar olmaktadır. Sağlam yapı özelliklerine sahip olan bu yapıların kurulumu da kısa sürede tamamlanmaktadır.

En Uygun Fiyatlı Prefabrik Evler

Prefabrik ev fiyatları her bütçeye uygun olarak imal edilmektedir. Her bütçeye ve arsa boyutuna uygun şekillerde tasarlanan modellerimiz ile hayalinizdeki bahçeli eve sahip olabilirsiniz. Bahçeli ev isteyenler en uygun fiyatlı evlerimizden yararlanarak uzun ömürlü 4 mevsim kullanabilecekleri evlere sahip olabilirler.

http://www.prefabrikevmodelleri.org/ Prefabrik ev fiyatları