İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - seoliz

Sayfa: [1]
1
Siteni Ekle / OSMANLI DİBEK KAHVESİ
« : 22 Eylül 2018, 12:35:12 »


ERTUĞRUL BEY
OSMANLI DİBEK KAHVESİ
“Tadında Aşk, İçiminde Muhabbet, Kokusunda Tarih Var”Ertuğrul Bey Osmanlı kahvesi içenlerden ve bu tadı deneyenlerden tam not almış. Özel olarak sekiz adet karışımdan oluşan bir kahvedir. Ertuğrul Bey Osmanlı Dibek Kahvesi sekiz özel tadın mükemmel şekilde harmanlanmasıyla oluşturulmuş efsane bir kahvedir. Bu enfes, dostlarınızda hatırı yüksek ve birçok hastalığa iyi gelen bu şifa kaynağı Osmanlı Dibek Kahvesi her zaman en iyi yerlerden ve orijinal olarak satın alınmalıdır. Ertuğrul Bey Osmanlı kahvesi sekiz karışımlı özel tadı ile en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Siteden sipariş formu kısmından veya 0850 840 8706 numaralı sipariş hattından Ertuğrul Bey Osmanlı Dibek kahvesi sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettikten sonra almış olduğunuz ürünleriniz hazırlanarak ve şık paketi ile birlikte sizlere en hızlı şekilde ulaştırılacaktır. Ürün veya sipariş ile ilgili herhangi bir olumsuz durum veya sorun yaşamanız halinde Ertuğrul Bey kahvecisi olarak bizler sizlerle en iyi şekilde ilgileniyor ve sorunları ortadan kaldırıyoruz. Güzel bir akşam yemeği sonrası eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız veya dostlarınız ile Ertuğrul Bey Osmanlı kahvesi yapmak artık bir gelenek haline gelecektir. Sizde bu özel karışıma sahip olmak istiyorsanız Ertuğrul Bey Osmanlı Dibek Kahvesi - 0850 840 8706 sitemize bekleriz.

İletişim

Adres : Turgut Reis Mah. 153. Sk. No: 21 Kat 5 Daire 13 Merkez /Adıyaman
Tel : 0850 840 87 06

2
Siteni Ekle / Kurumsal Web Tasarım Hizmeti
« : 10 Eylül 2018, 16:06:45 »


Birçok Birey Veya Kurumsal Firmalar Web Tasarımı, E-Ticaret, Mobil Uygulama, Sosyal Medya Hesaplarına Beğeni, Takipçi Konusunda Hizmet Almak İstemektedir. Bu Konuda İzmir ‘de Kurulmuş EgeaSoft Olarak Müşterilerimize Bulundukları İş Sektörüne Uygun Temalarda, Tanıtım Amaçlı Web Scriptlerimi Sunmaktayız. Tamamen Responsive, Mobil Uyumlu Web Scriptlerimiz Kolay Kullanıma Sahip Admin Paneli Sayesinde, Web Sitelere Her Türlü Resim, Video, Makale Eklemek Oldukça Kolaydır. Ekonomik Web Tasarımı Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Aynı Zamanda E-Ticaret Web Sitesi Konusunda Da Çözüm Ortağı Olduğumuzdan, Opencart Alt Yapılı Şık, Responsive, Mağaza Kategorisine Uygun Görsel Ve İçerikte E-Ticaret Temalarımız Da Vardır. İlavete Sadece E-Ticaret Sitesi Geneliyle Kalmayıp, E-Ticaret İçin Gerekli Kargo, Fatura, Toplu İndirim, Excel İle Toplu Ürün Yükleme, XML Export İmport Gibi Opencart Modüllerimiz De Bulunmaktadır. Bu Sayede Bir E-Ticaret Sitesinde Gerekli Olabilecek Tüm Modüller Elimizde Mevcuttur.
EgeaSoft Olarak Ekonomik Web Tasarımı Ve Uygun Fiyatlı E-Ticaret Sitesi Kurulumu Sonrasında Gerekli Tüm Web Master Ayarlarını Da Yaptıktan Sonra Anahtar Teslimi Olarak Web Hizmetini Tamamlamaktayız.

Son Yıllarda Mobil Telefonlar Ve Tabletlerin Kullanımının Yaygınlaşması Ve Aynı Şekilde Android Ve IOS Mobil İşletim Sistemlerinin Kullanımın Artması Sebebiyle Birçok Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi Sahipleri, Aynı Şekilde Web Sitelerinin Mobil Görünümünden Farklı Olarak Android Ve IOS İşletim Sistemlerine Özgü Mobil Uygulamasını Da Yaptırma Yoluna Gitmişlerdir.
Bu Sayede Hem Daha Az Maliyetli Olarak Müşterilerine Hizmet Verebilecek Hem de Günümüzde İnsanların En Çok İnternete Girdiği Mobil Telefonlarına Doğrudan Android Uygulama Olarak İndirebileceği Ve Bu Sayede Güncel Duyurularını, Kampanyalarını Daha Kolay Duyurabileceği Bir Sisteme Kavuştular. EgeaSoft Olarak Tanıtım Veya E-Ticaret Amaçlı Var Olan Sitelerinizin Android Ve IOS Uygulamasını Yapıp Aynı Şekilde Teslim Etmekteyiz. Herhangi Bir Web Sitesi Olmayan Bireylere Ve Kurumlara Da Aynı Şekilde Sıfırdan Android VeYa IOS Mobil Uygulama Yapmaktayız.

Yeni Açılan Bireysel Veya Kurumsal İsimli Facebook Sayfaları, Instagram Hesaplarının En Büyük Sorunu Yetersiz Beğeni Ve Takipçi Sayısıdır. Bu Durum Bireyleri Ve Firmaları Olumsuz Duruma Düşürür. Çünkü Sosyal Medya Kullanıcıları, E-Ticaret, Reklam Veya Farklı Bir Amaçla Sizin Açtığınız Facebook Sayfasında, Hesabında, Instagram Hesabında Beğeni, Takipçi Sayısını Az Bulursa Haliyle Olumsuz Önyargıya Kapılabilir. Acaba Tanınmıyor Mu ? Neden Intagram Hesabında Takipçi Yok? Facebook Sayfasını Neden Beğenen Olmamış? Gibi Düşüncelere Kapıldıktan Sonra Artık Sizin İçin Bundan Kötüsü Yoktur. Yine EgeaSoft Web TR Olarak Bu Konuda Da Sizlere Destek Oluyoruz Ve Sizlerin Sosyal Medya Hesaplarına Çok Uygun Fiyatlara Maksimum 24 Saat İçinde En Az 1000 Facebook Takipçi, Facebook Sayfa Beğenisi, Instagram Takipçi Bulmanızı Sağlıyoruz.

 Ek Olarak Yine YouTube Kanalınıza Abone Bulma, YouTube’ de Kanal Açabilmek İçin Gerekli Abone, Beğeni, Video İzlenme, Spotify Plays V.b  Hizmetlerimiz De Vardır. Tüm Bunların Hepsini Tam Otomatik Sosyal Medya Hizmetleri Panelimizden Tüm Müşteri Online 7x24 Kendilerini Gerçekleştirebilir Ve Bu Sayede Sosyal Medya Hesaplarına Sayfa Beğenisi, Takipçi, Abone Bularak Sosyal Medya Reklamcılığı Yapabilirler. Bu Sayede Bireysel Veya Kurumsal Olarak Da Hem Ekonomik Olarak Reklam Yapmış, Hem De Sosyal Medya Hesaplarını Çok Daha Prestijli Hale Getirmiş Olurlar.

https://www.egeasoft.com
https://www.egeasoft.web.tr

3
Siteni Ekle / Eklem Kireçlenmesinde Kök Hücre Tedavisi
« : 29 Ağustos 2018, 16:09:45 »
Eklem kireçlenmesinin kıkırdak dokunun yıpranması ve eklem içi sıvısının azalmasıyla ortaya çıkan, yaşam kalitesini oldukça düşüren, ilerleyici bir hastalık olduğunu söyleyen Dr. Yüksel Büküşoğlu, eklem kireçlenmesi tedavisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kıkırdaktaki harabiyeti engellemek, tedavi etmek için tıptaki ilerlemelerle yeni bir tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Vücutta kök hücreden en zengin doku göbek çevresi yağ dokusu olduğu saptanmış durumda. Kök Hücre SVF (StromalVasküler Fraksiyon) Tedavisi olarak adlandırılan bu tedavi yöntemi ile kendi göbek çevresi yağ dokumuzdan elde edilen canlı kök hücrelerin hemen ayrıştırılarak, hiç bekletilmeden eklem içerisine enjekte edilmesi ile kök hücre ile eklem tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Kök Hücre SVF Tedavisi'nin eklem kireçlenmesi şikayetlerinin ilerlemesini durdurduğu, kıkırdak ve bağ dokusundaki hasarı onarıp, iyileştirdiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kök Hücre SVF Tedavisi diz ve kalça eklem kireçlenmesinin yanı sıra; kas yırtılmaları, tendon hasarı, menisküs ve spor yaralanmaları gibi durumların tedavilerinde de etkilidir

Kök Hücre Tedavisi YÜKSEL BÜKÜŞOĞLU

Sorularınız için telefon numaralarımız : 0554 638 2900

Web Sitemiz : http://www.ortocell.net

4
Siteni Ekle / Cephe Kaplamada Bilmeniz Gereken 5 Altın Kural
« : 30 Haziran 2018, 12:47:39 »


Haz Metal ile Cephe Kaplamada Estetik Dokunuşlar

Haz Metal; İskenderun’daki 17.000 m2 üzerine kurulu üretim tesisinden, yaygın pazarlama ağı ile dünyanın her bir köşesine iyi çözümü ve hizmeti ulaştırmaktadır.  Sunduğu problem çözücü tasarımlar ile bütün beklentilere geniş ürün yelpazesiyle cevap veren firma, hem ekonomik hem de pratik çözümleriyle sektörünün lider ruhlu örnek markasıdır.İnovatif tasarımlarıyla sektörünün “Lider Markası” yolunda emin adımlarla profesyonel kadrosu ile birlikte ilerleyen Haz Metal; sektörünün, sadece yurt içi değil yurt dışında da “lider markası” olma yolunda kendini kanıtlamaya devam etmektedir.

Cephe Kaplamada Bilmeniz Gereken 5 Altın Kural

Cephe kaplama bir binanın en önemli işlemidir ve ısı yalıtımı ile dış cepheden başlar. Dış cephenin kalitesi, ısı yalıtımından en iyi şekilde faydalanılmasını sağlamaktadır. Başarılı bir ısı yalıtımı ile bir binanın ömrü uzar, iç mekanda ise yazın serin kışın ise sıcak bir ortam yaratılır. Ayrıca, tasarrufa olanak veren yalıtım ile de kış mevsiminde daha düşük yakıt masrafınız olur, yaz mevsimlerinde elektrik kullanımınız düşer. 

1- En İyi Isı Yalıtımı; Binanın Dış Yüzeyinin Keşfi ile Başlar.
Binanın dış cephesine yapılacak mantolama işleminin başarısı; ısı yalıtımının da verimini artırır. Cephe kaplamanın ilk altın kuralı dış yüzeyinin ilk tespitidir. Mantolama işine başlamadan önce Haz Metal’in profesyonel kadrosu;  öncelikle dış cepheyiinceleyerek, gerekli tespitleri yapar. Yüzey yapısının uygunluğuna bakarak, yüzey eğimlerini en iyi şekilde hesaplar. Yüzey eğimlerinin iyi hesaplanması çok önemlidir; çünkü binanın dış yüzeyi ne kadar pürüzsüz olursa cephe kaplama da o kadar başarılı olmaktadır.

2 - Cephe Kaplamada; İşini Bilen Uzmanlara Danışın,  Yarı Yolda Kalmayın.
Her işte olduğu gibi cephe kaplamada da konunun uzmanı kadroya danışmak gerekir.Haz Metal en değerli kaynağı profesyonel kadrosunun inovatif çözümler ile sürekli geliştirmekte ve büyütmektedir. Müşterilerinin beklentisi en hızlı şekilde cevap veren Haz Metal’in bütün yetkinlik sertifikaları ve müşteri referansları internet sitesinde yer almaktadır.

3 - Bina Çok İyi Analiz Edilmiş Olabilir ama Bölge Yapısı da Çok Önemli.
Haz Metal’in profesyonel ekibi, dış bina keşfinden sonra malzeme seçimini hemen yapmaz. Binanın yer aldığı bölgenin de analizi gerçekleştirir. Hem binanın hem de bölgenin yapısı iyi analiz edildikten sonra dış cephe malzemenin seçimine karar verilir. Unutulmamalıdır ki, her binaya her malzeme olmaz, her bölgeye her malzemenin kullanılamayacağı gibi.

4 - Garanti Kapsamı Sadece İşi Bitirene Kadar Mı?
Haz Metal, sunduğu ürünler ve çözümleri her zaman bütün koşullarda garanti eder. İşlemin dayanıklılığı ve işçilik kalitesini de müşteriyle imzaladığı sözleşmede mutlaka belirtir. Satış sonrası da yaygın servis ağı ile her zaman müşterilerinin yanındadır.

5 - Haz Metal ile sadece Isı Yalıtımından Faydalanmayın, Örnek Gösterilen Estetikte Bir Binanız Olsun.
Dış cephe kaplama malzemeleri, fiyat ve bütçeye göre seçilir. Fiyatı uygun malzeme elbette tercih edilir ancak iş bitince görünecek dış cephenin estetiği işin başında hiç hesaba katılmaz. Haz Metal, sadece size ısı yalıtımının en iyisini garanti etmez ayrıca 3D modelleme ile binanın işlemlemler tamamlandıktan sonraki halinide göstermektedir.
Unutmamak da fayda var! Isı Yalıtımı sadece binalar için değildir dünyamızın daha yaşanabilir ve daha yeşil olması için yapabileceğiniz bireysel bir katkıdır!


www.hazmetal.com

5
Siteni Ekle / Profesyonel Temizlik Şirketi
« : 26 Haziran 2018, 15:50:18 »
Temizlik Hizmetleri Ve Seçeneklerimiz

Fabrika Temizliği Hizmetlerimiz

Kurumumuz Beylikdüzü temizlik firması olarak fabrikalarınız için gerekli ve yeterli olan tüm temizlik hizmetlerini profesyonel bir dozda karşılamaktadır. Makinelerden ve çalışma ortamından doğmakta olan tüm kirlilik faktörleri Beylikdüzü temizlik hizmeti kapsamında sizlere çok da güvenli ve sağlıklı bir alan yaratmak adına ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz de sizlere sunduğumuz avantajlarımız içerisinde yer alıyor.

Ev ve Villa Temizliği Hizmetlerimiz

Evlerinizi ve villalarını derinlemesine, istenilen ölçülerde ve nitelikli bir şekilde temizletmek isteyen tüm ev sahipleri firmamızın onlara sunduğu Beylikdüzü temizlik hizmeti seçeneklerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirler. Sizlere Beylikdüzü temizlik şirketi olarak rutin ve kapsamlı olmak şartıyla iki farklı Beylikdüzü temizlik hizmeti sunmaktayız. İsteyenler daha ekonomik bir model lan rutin temizleme hizmetlerimizden her bütçeye, her cebe uygun olarak hemen şimdi faydalanabilirler.

Rutin temizlik hizmetlerimiz evlerinizin ve villalarınızın tüm mobilyalarını, dolaplarını, odalarını ve balkonlarını kapsamaktadır. Kapsamlı temizlik hizmetlerimiz içerisinde ise ütü ihtiyaçlarınızı bile karşılamaktayız. Bizimle telefon aracılığıyla iletişime geçen tüm ev ve villa sahiplerine bir iş günü içerisinde istedikleri kaliteli ve opsiyonlu temizlik hizmetlerini en uygun fiyatlarla sağlamaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Dış Cephe Temizliği Hizmetlerimiz

Deneyimli Beylikdüzü temizlik firması olarak şirketlerin, çok katlı yapıların dış cephe temizliğini de gerçekleştirmekteyiz. Tüm cam ve pencereler dışarıdan güvenlikli ve hızlı olarak tecrübeli ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Şirketlerinin ve sorumlusu olduğu binaların dış güzelliğini arttırmak ve marka değerini yükseltmek isteyen tüm yetkili kişiler bizimle bu temizlik türü için de iletişime geçebilirler.

Ofis Temizliği Hizmetlerimiz

Ofislerinizde yer alan tüm koltuk ve masaların temizliğini hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bununla birlikte halı, misafir kabul odası, lobi gibi alanların temizliği de size sunduğumuz seçenekler arasında yer almaktadır. Personellerimiz sessiz ve kontrollü bir şekilde çalışmaktadır. Ofis temizliğinde ekstra bir isteğiniz ya da ihtiyacınız olduğunda bizimle bu hususta da irtibata geçebilirsiniz. Ofislerinizi aylık periyotlar halinde temizletmek isteyen kişi ve kurumlara çok özel indirimler ve kampanyalı fiyatlar uygulamaktayız. Hangi alanda, hangi yapıda olursa olsun temizleme firması olarak hizmetinizdeyiz.

6
Siteni Ekle / Özel Öğrenci Yurdu
« : 25 Haziran 2018, 16:11:22 »
Özel Öğrenci Yurtları Özellikleri

Öğrenci yurtları, yüksek öğrenim hayatlarına devam eden üniversite öğrencileri için hizmet vermektedir. Günümüz başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiyede ’unda okuyan 5 milyonun üzerinde üniversite öğrencisi için konaklama ciddi bir konudur. Devlet yurtlarının yetersiz olması nedeniyle özel yurtlar oluşan kontenjan açığını kapatmaktadır.
Yurtlar öğrencilere daha kaliteli bir eğitim ve öğrenim dönemi geçirmeleri adına ev sahipliği yaptığı öğrencilere faydalı hizmetler vermek zorundadırlar. Bu hizmetlerin en başında teknolojik ve iletişim imkanlarına erişebilirlik gelmektedir.

Özel Öğrenci Yurtları Teknolojik İmkanları

Çağımızda teknoloji ve kolay iletişim insanların hayatı içinde en vazgeçilmez unsurları olmaktadır. Öğretim hayatı, özellikle yüksek öğretim başta olmak üzere, bundan en çok etki eden ve fayda sağlayan bölümdür. Bundan dolayı öğrencilerin okul dışında zamanlarının çoğunu geçirecekleri yurtlarda teknolojik imkanların en azından yeterli seviyede olması gerekmektedir. Ödevler, araştırmalar ve öğrenim alanında gerekli kaynaklara erişmek için internet çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Öyle ki öğrenciler girdikleri sınavların sonuçlarını dahi internete erişemeden öğrenememektedir. Bu açıdan bakıldığında eğitim hayatı boyunca ikamet edilecek yurtlarda ya da yurt yerleşkesinde internet erişiminin yeterli düzeyde olması gerekmektedir. Günümüzde hemen hemen herkesin en azından bir akıllı telefon sahip olduğu olgusu su götürmez bir gerçektir. Öğrenciler öğrenim hayatları boyunca internet yardımına ihtiyaç duydukları zaman telefonlarına başvurabilmektedir fakat yapıları gereği akıllı telefonlar her türlü işe uygun değillerdir. Bu açıdan özel öğrenci yurtları öğrencilere bir bilgisayar odası ya da laboratuvarı sunması ve öğrencileri bu hizmetten gereği gibi yeterli ölçüde faydalandırması gerektirmektedir.

Özel Öğrenci Yurdu Seçimi

Özel Öğrenci yurtları bu hizmeti sağlayabilecek bir altyapıya sahiptir. Özel öğrenci yurtları her noktaya internet hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede yurt nerede konumlanırsa konumlansın öğrencilerin internete erişebilmeleri teknik bir sorun olmaktan uzak kalmaktadır. Ancak yine de bir takım yurtlar bu hizmeti sağlayamamaktadır. Sizler de eğer üniversite öğrenim hayatınız boyunca zamanınızın çoğunu geçireceğiniz yurdu seçerken bu gibi özelliklerin varlığını arıyorsanız www.yurtkirala.com adresimizden kendiniz için en uygun ve kapasiteli yurdu bulabilirsiniz. Özel öğrenci yurdu olarak sadece İstanbul Ankara ya da İzmir değil tüm Türkiye deonlarca yurdu sizler için tüm özellikleri ile sıralamış bulunmaktayız.

7
Siteni Ekle / Şehir ve Firma Rehberi
« : 11 Haziran 2018, 16:17:21 »
Firmanı Şehir ve Firma Rehberine Ücretsiz Ekle

Şehir gezmek, aradığınız alanlardaki firmaları elinizle koymuş gibi bulabilmek için tek tık ile işlerinizi halledebilmenin kolaylığını sağlayabileceksiniz. Firma rehberi ile alan ve sektör fark etmeden aramalarınızı yapabileceksiniz. Dünyanın her yerinden en seçkin firmaların aramalarını yapabilmek adına siteye giriş yapabilmeniz bile yeterli. Özellikle tatil rehberi yapmak isteyenler için de imkanlarımız kullanımdadır. Hiç gitmediğiniz bir şehirde hangi firmaların bulunduğunu ve çizeceğiniz rotada nerelere uğrayabileceğinizi rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Türkiye firma rehberi ile şehir içinde aramalarınızı yaparken işaretleme de yapabilecek ve bu sayede daha kolay erişim imkanı bulabileceksiniz. Kolay erişim, sağlıklı ve gerçek sonuçlar, gerçek yaklaşımlar ve harita üzerinde işaretleme ve bulma özelliği sayesinde hızlı olarak aramaları yapabilmektesiniz.

Firmanızı sanalsehirrehberi.com adlı rehber sitesine ekleyerek kazanacaklarınızı şöyle sıralayabiliriz:

•        Ücretsiz firma rehberi listeleme imkanı
•        Site içi reklam yapma fırsatı
•        Her şehre ayrı ayrı reklam ve liste oluşturabilme
•        Şehre özel şehir fırsatı oluşturma
•        Şehri tanımak isteyenlere promosyonlar düzenleyerek satışları arttırma fırsatı
•        Sitemize her gün özgün içerik girildiğinden Google tarafından sitenizin fark edilmesi
•        Ona yakın sosyal medya hesaplarımızdan içerik yayınlayarak geniş kitlelere ulaşabilme
•        Firmanızın popülaritesinin arttırılması
•        Haritalı, resimli, videolu, sanal turlu içerik yayınlayarak müşterilerinizin dikkatini çekmek
•        Sitemiz SSL sertifikası kullandığından güvenilir referans almak.

Ayrıca sitemiz şehirlere özel gezi rotaları ve şehir fırsatları da sunmaktadır.

Şehri Sanal Şehir Rehberi İle Keşfet!

Sanal Şehir rehberi kapsamında hizmet veren en önemli firmalardan biri olduğumuzu ifade edebiliriz. Şehirlerde aranan firmaların ve kuruluşların bulunabilmesi için sürekli olarak yeni güncellemeler de yapabilmekteyiz. Bu sayede eski ya da yanlış bilgi sebebiyle zaman kaybına uğramanız da mümkün olmayacaktır. Sanal Şehir Rehberi sitemize üye olup aradığınız bu farklı arama özelliklerine tek tık ile daha da kolay erişebilirsiniz. Güvenli yollardan arama yapabilmek adına sitemizdeki her şehre ulaşabilirsiniz. Firmalarda nasıl imkanlardan yararlanabileceğinizi öğrenmek için de detaylara ulaşabilirsiniz. Arama butonu ile her şehir ayağınıza kadar gelebilecek. Üyelik sistemi ile aranan her detay kaydedilecek ve sistemli olarak ilerlemeniz sağlanacaktır. İster ücretli isterseniz ücretsiz üyelik ile sanal şehir ve firma rehberi sitemizde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa: [1]